pewniaki.eu

strona poświęcona zakładom bukmacherskim

Ciąg Fibonacciego

Ciąg Fibonacciego to pewna modyfikacja progresji na remisy. Główną zaletą tej odmiany progresji jest to, że stawki na kolejnych poziomach rosną znacznie wolniej, niż w tradycyjnej progresji na remisy. Pozwala to na prowadzenie znacznie dłuższej progresji, co sprawia, że osiągnięcie zysku przy dobrze wybranej drużynie jest niemal pewne. Jednak w związku z tym, że koszty zastosowania ciągu Fibonacciego są znacznie niższe, niż w tradycyjnej progresji, mniejsze są również zyski.

Stawkę na każdym poziomie, oprócz I i II w ciągu Fibonacciego ustala się w taki sposób, że jest to suma stawek na dwóch poprzednich poziomach. Oczywiście na początku musisz ustalić pewną stawkę początkową. Tak to mniej wiedzej wygląda:

Zaczynasz od 5 zł ma I poziomie. Jeśli nie trafisz remisu, to stawiasz 5 zł na kolejny mecz wybranej drużyny, jeżeli dalej nie trafiłeś, to stawiasz 10 zł (5zł + 5zł) na kolejny mecz tej drużyny, gdy nie trafisz, to stawiasz 15 zł (5zł + 10zł) na remis w następnym meczu itd.

Biorąc pod uwagę właściwości ciągu Fibonacciego najkorzystniej jest go stosować na drużyny, które mogą długo nie osiągnąć remisu i występują w ligach, w których kursy na remisy są średnio powyżej 3.0. Ciąg Fibonacciego jest dobrym rozwiązaniem w przypadku gry na tzw. przełamanie, czyli na remisy drużyny, która już od dawna nie zremisowała. Dzieje się tak dlatego, że dysponując porównywalnymi środkami grając ciągiem Fibonacciego możesz swoją progresję prowadzić znacznie dłużej, niż w wypadku tradycyjnej progresji, gdzie podwajasz stawkę na każdym poziomie.

Polecam to sam w ten sposób gram albo progresja tylko nie podwajam stawki razy 2 tylko 1.5 tez sie oplaca i jestem do przodu ale zeby grac w ten sposób trzeba obstawiac druzyny które od 7 kolejek na przyklad nie zremisowały a ich najdlusza liczba meczow bez remisów wynosi na przyklad 8 ale kochani to tylko statystyki i to jestes najgorsze... cyferki i cyferki ale kasa pózniej jest przyjemna:)