pewniaki.eu

strona poświęcona zakładom bukmacherskim

System handicap X

Jednym z ciekawszych systemów dla graczy zaawansowanych jest handicap X korzystając z naszych typów.

Tradycyjny handicap w piłce nożnej wynosi + 1,5 co nie umożliwia zagrania remisu na taki zakład. U niektórych bukmacherów mamy jednak możliwość grania handicapów + 1. Oznacza to oczywiście, że możemy wytypować w takim handicapie remis, który w wyniku rzeczywistym będzie oznaczał jednobramkowe zwycięstwo teoretycznie silniejszej drużyny. Sprawa jest więc bardziej skomplikowana, gdyż nie szukamy lig, w których padają częste remisy ani nie szukamy wielkich faworytów, którzy wygrają 30 z 38 meczów w sezonie. Musimy znaleźć drużyny korzystając z naszych typów, które często wygrywają i to dokładnie jedną bramką ! Za dokładne zbadanie wielu lig czeka nas nagroda – kurs oscylujący w granicach 4,00 za wytypowanie rezultatu, który w gruncie rzeczy sprawdza się bardzo często. Specyfika systemu krotko mówiąc jest dość prosta – wybieramy jedną lub kilka drużyn, które według nas będą wygrywały wiele meczów jedną bramką i stawiamy na każdy mecz wybranych drużyn w trakcie sezonu ligowego.

  1. Pierwszym krokiem jaki podejmiemy musi być decyzja o tym, czy wybieramy kilka lig i gramy na drużyny z różnych krajów czy też będziemy się trzymać jednej ligi lub nawet jednego zespołu. Oczywiście decyzja ta będzie miała nierozerwalny związek z drużynami, które wybierzemy i pewnością jednobramkowych wygranych.
  2. Następnie musimy zdecydować czy dobieramy stawki metodą spokojnej progresji czy też zawsze gramy płaską stawką. Pierwszy sposób pozwoli nam zagrać troszkę agresywniej i w przypadku rzadszych trafień odniesienie stosunkowo większego profitu. Metoda druga pozwoli łatwiej przewidzieć i wyliczać yield oraz panować nad naszym portfelem inwestycyjnym.
  3. Możemy teraz skupić się na wyborze drużyn. Na wstępie trzeba zapoznać się z ofertą wybranych bukmacherów na handicap typu + 1 i upewnić się, że będzie on dostępny przez dłuższy okres (chodzi o wybranie stosunkowo silnych lig i odczekanie czasu na upewnienie się, że możliwość grania handicap X nie zniknie na daną ligę z oferty, choć oczywiście może się to zdarzyć zawsze).
  4. Metoda przeznaczona jest dla graczy zaawansowanych, gdyż wymagana jest tutaj dobra znajomość futbolu.