pewniaki.eu

strona poświęcona zakładom bukmacherskim

MEGA SYSTEM

Serwis www.pewniaki.eu uruchomił również ofertę dodatkową, zamiast samemu obstawiać i ryzykować własne pieniądze, możecie dołączyć do naszego Mega Systemu co daje gwarancję wysokiej wygranej i ogranicza znacznie ryzyko przegranej.

Minimalny udział to 100zł lub jego wielokrotność. Jeden system kosztuje od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych a wielkość systemu jest uzależniona od samych zainteresowanych, jak widać przekracza to możliwości finansowe przeciętnego Polaka ale umożliwia to właśnie nasz system.

Aby wziąć udział w MS należy przesłać meilem swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, nick oraz ilość deklarowanych udziałów po 100zł ) na adres bafs@onet.eu

Następnie dokonać wpłaty deklarowanych udziałów na konto:
71 1940 1076 6318 2394 0000 0000 z dopiskiem - MEGA SYSTEM

Po otrzymaniu wpłaty, wpłacający otrzyma drogą meilową potwierdzenie o przyjęciu go do MS i terminie uruchomienia systemu.

Wygrane będą wypłacane proporcjonalnie do ilości zakupionych udziałów. Udziały są w całości przekazywane do MS i nie są dochodem dla serwisu www.pewniaki.eu

Serwis www.pewniaki.eu pobiera tylko 10% od wgranych jako swoje wynagrodzenie na pokrycie kosztów działalności Mega Systemu.

W przypadku niezależnym od serwisu a uniemożliwiającym szybkie złożenie takiego systemu, udziały zostaną zwrócone wpłacającym.

Zapraszamy i życzymy wspólnych dużych wygranych!
Ograjmy wspólnie bukmacherów!