pewniaki.eu

strona poświęcona zakładom bukmacherskim

Oscylator

System oscylatorowy to specyficzny rodzaj gry, który można porównywać do progresji połączonej z systemami dla zaawansowanych.

Cała zabawa opiera się tym razem wyłącznie na grze długoterminowej na wysokie kursy. Kurs zakładu w oscylatorze nie powinien być mniejszy od 5,00 , a jedną z najlepszych metod, jakie można zastosować do tego systemu jest typowanie dwóch remisów na jednym kuponie – poziomie oscylatora. Taki zakład da nam wysoki kurs ogólny ok. 9,00 i jest prawdopodobnie o wiele łatwiejszy do trafienia niż granie zakładów wielokrotnie akumulowanych lub też typowania dokładnego wyniku o podobnym kursie.

Oprócz wybrania typów do zakładu musimy także, a może przede wszystkim dokładnie dobierać stawki. Jak sama nazwa wskazuje oscylowanie wokół stawki jest w tym przypadku niezwykle ważne Przykład obrazuje dwie wybrane sytuacje dla graczy o dość skromnym budżecie lub grających dla zabawy i chcących wypróbować system:

Stawki na kolejne kupony : 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30

Mamy 15 poziomów i na każdym z nich gramy podobny kurs w granicach 9,00. Wystarczy, że trafimy więcej niż 11 na 100 kuponów i już mamy gwarantowany zysk. Jak w każdym systemie najwięcej zależy od umiejętności osoby typującej. Pierwszy przypadek jest dość prosty:

  • Trafiamy kupon z kursem ogólnym 9,00 przykładowo za ósmym razem. Nasz wkład wyniósł 72 złote, a wygrana na kuponie 144 złote. Wygrywamy więc na czysto 72 złote i cofamy się w stopniach oscylatorowych o 9 jednostek w dol ( zawsze o taką liczbę, jakiej równy jest kurs ogólny na naszym trafionym kuponie ). W tym wypadku musimy cofnąć się do pierwszego poziomu, gdyż trafiliśmy na poziomie ósmym,a według kursu powinniśmy się cofnąć o 9 oczek.
  • Nie trafiamy żadnego z 15 kuponów, przez co mamy stratę w wysokosci 240 złotych. W przeciwieństwie do progresji tutaj kończy się nasze podnoszenie stawek, co pozwala na zminimalizowanie ewentualnych strat i zachowanie kontroli nad pieniędzmi nawet w wypadku długiej passy nietrafionych typów. Na 16 kuponie schodzimy ze stawką do poprzedniego poziomu czyli 28 złotych i jeśli nie trafimy to na kuponie siedemnastym zagramy za 26 złotych i tak dalej. Oczywiście po dojściu do granicy i trafieniu kuponu nadal będziemy stratni, lecz przykładowo będąc na 17 poziomie cofamy się o wartość kursu wynoszącą 9,00 na poziom osmy i zaczynamy grę od nowa przy 16 złotych, co w przypadku kolejnego trafienia pozwoli nam wyjść zdecydowanie na plus.

System wydaje się być dość dynamiczny i ciekawy, a przede wszystkim pozwala sprawdzić swoje możliwości przy wykluczeniu maksymalnej straty. Daje on także pewne poczucie pewności w momencie zmniejszania stawki, przez co w trakcie przechodzenia kolejnych etapów nie powinien przychodzić do głowy pomysł wycofania się ze stawiania ze względu na niemożliwość straty ogromnych sum pieniężnych jednocześnie, co jest automatycznie wykluczane przez zasady oscylatora.