pewniaki.eu

strona poświęcona zakładom bukmacherskim

Progresja Trójkowa

Progresja Trójkowa: jest to następna w kolei progresja alternatywna dla progresji klasycznej przydatna oczywiście w zakładach bukmacherskich.Jest to bezpieczna i bardzo skuteczna progresja, która może nam dać wiele zysków.Co więcej bardzo wiele osób uważa że progresja trójkowa jest najlepsza ze wszystkich progresji, co jest na pewno wielkim plusem. Trójkowa progresja polega na niczym innym jak na obstawianiu remisów z piłki nożnej po kursie 3.00.

Tak więc gdy analizujemy nasze spotkania bazujemy na pewnej zależności, ponieważ patrząc na remisy w spotkaniach zauważamy że bardzo, ale to bardzo często drużyny remisują dwa razy pod rząd lub w jednym z trzech kolejnych meczy po ostatnim remisie.W progresji trójkowej obstawiamy trzy kolejne spotkania po ligowym remisie wybranej przez nas drużyny i jeśli wynik remisowy nie padnie to przerywamy progresje do tego czasu gdy nasza ekipa ponownie zanotuje remisowy rezultat i po raz kolejny obstawiamy trzy kolejne mecze.Gdyby padł remis w któryś z tych spotkań to przerywamy naszą progresje.Z każdym kolejnym spotkaniem bez remisu podwajamy stawkę na kolejny zakład i po remisie czysty zysk ok.50%-60%.

Przykład progresji trójkowej:

Tak więc na początku swojej progresji trójkowej szukamy odpowiednią drużynę, która bardzo często remisuje w spotkaniach, najlepiej to przeanalizować jakąś ekipę dokładnie i dopiero później ją wtoczyć w progresje.Gdy już wybierzemy odpowiednią drużynę dla siebie to czekamy na to by ekipa zremisowała w swoim spotkaniu i dopiero później rozpoczynamy progresje. Stawiamy na początek remisy w trzech kolejnych ligowych spotkaniach po ostatnim remisie tej drużyny, zaczynając od wybranej przez nas stawki początkowej podwajając ją w przypadku braku remisu. Gdy już nasza drużyna zremisuje to kończymy swoją progresje lub zaczynamy od nowa i od początkowej stawki.Stawka minimalna wynosi co najmniej 2.00zł i tego musisz się trzymać.

Poniżej przedstawiamy wam siedem poziomów takiej progresji, lecz jednak wiadomo że remis może paść znacznie wcześniej więc zarobki będą znacznie szybsze: 126

  • Poziom 1: Stawka:2zł kurs:3.00 wynik np.1:0 wygrana:0zł C.zysk:-2zł
  • Poziom 2: Stawka:4zł kurs:3.00 wynik np.2:1 wygrana:0zł C.zysk:-6zł
  • Poziom 3: Stawka:8zł kurs:3.00 wynik np.1:3 wygrana:0zł C.zysk:-14zł
  • Poziom 4: Stawka:16zł kurs:3.00 wynik np.2:0 wygrana:0zł C.zysk:-30zł
  • Poziom 5: Stawka:32zł kurs:3.00 wynik np.4:3 wygrana:0zł C.zysk:-62zł
  • Poziom 6: Stawka:64zł kurs:3.00 wynik np.1:2 wygrana:0zł C.zysk:-126zł
  • Poziom 7: Stawka:128zł kurs:3.00 wynik np.2:2 wygrana:384zł C.zysk:+130zł

Tak więc przy całkowitym wkładzie 254zł wygrywamy 384zł czyli 130zł na plusie, czyli jak dobrze widać progresja trójkowa jest bardzo skuteczna i można sporo na tym zarobić. Powyższy poziom przedstawia wam ile możecie wygrać w siedmiu poziomach gry.