pewniaki.eu

strona poświęcona zakładom bukmacherskim

Sieci neuronowe w zakładach bukmacherskich

Sieci neuronowe.

Jest to zestaw struktur matematycznych, które mają za zadanie w błyskawicznym tempie przetworzyć informacje i na ich podstawie wykonać obliczenia. Są one stosunkowo podobne do mózgu człowieka i nazywane niekiedy sztuczną inteligencją, z tym że potrafią pracować o wiele szybciej i efektywniej na wymagających dużych obliczeń matematycznych zadaniach.

Istnieje możliwość samodzielnego wykonania takiej sieci przez bardzo dobrych programistów, lecz zakładając, że nimi nie jesteśmy, musimy nastawić się na znalezienie odpowiedniej sieci w internecie.

Korzystanie z sieci wydaje się być banalnie proste, aczkolwiek w rzeczywistości jest niesamowicie trudne. Sieć neuronowa to nasz sztuczny mozg, któremu musimy podawać wszystkie kryteria brane pod uwagę przy analizie danego spotkania oraz musimy nadać im odpowiednią wagę.Warto nadmienić, że bukmacherzy także korzystają z sieci neuronowych o kilkakrotnie bardziej rozbudowanych parametrach. Największą sztuką jest wprowadzenie do analizy neuronowej danego meczu odpowiednich danych i przypisanie im wagi. Niezależną, bez ulegania emocjom opinie na podstawie skomplikowanych wyliczeń poda nam w formie procentowej sieć neuronowa.

Podstawowymi programami do programowania sieci neuronowych są Matlab i Statistica, w której jeden z modułów umożliwia korzystanie z sieci. Można także zaprogramować własną sieć neuronową przy pomocy programu Weka, lecz najtrudniejszym elementem jest odseparowanie neuronów, które będą się uczyły. Sieć neuronowa jest bowiem skuteczna jedynie wtedy, gdy uczy się tak samo jak człowiek i wyciąga wnioski ze wszystkich wprowadzanych danych, a nie tylko z tych ostatnich kilku meczy. Warto zapoznać się ze zdaniem sceptyków i entuzjastów sieci neuronowych w zakładach bukmacherskich.